X
تبلیغات
بازاریابی شبکه ای محصولات پنبه ریز

بازاریابی شبکه ای محصولات پنبه ریز

بازاریابی شبکه ای پنبه ریز (كد معرف جهت ثبت نام : 4433417378)

 

آدرس ثبت نام نمایندگی رایگان و بازاریاب محصولات پنبه ریز:

 

http://www.panberes.ir/Membership.aspx

کد معرف جهت ثبت نام: ۴۴۳۳۴۱۷۳۷۸

+ نوشته شده در  جمعه بیست و یکم بهمن 1390ساعت 13:51  توسط احسان  | 

 

کد معرف شما جهت ثبت نام به عنوان بازاریاب

و نمایندگی رایگان محصولات پنبه ریز :

۴۴۳۳۴۱۷۳۷۸

+ نوشته شده در  جمعه بیست و یکم بهمن 1390ساعت 13:37  توسط احسان  | 

فروش مستقيم چيست :

فروش مستقيم يعني اينكه هر مشتري مي تواند در حين مصرف كالاهاي شركت خريد اينترنتي پنبه ريز، بازارياب شركت نيز باشد و محصولات شركت را به دوستان و آشنايان خود معرفي نموده تا آنها نيز محصولات شركت را از شركت خريداري نمايند، در اين صورت شركت نيز بر اساس قرارداد فيمابين و پلن درآمد زايي ،درصد قابل توجهي از اين فروش را به بازارياب پرداخت مي نمايد و هر بار كه آن مشتري محصولات شركت را خريد مي نمايد ، معرف و بازارياب وي پورسانت مربوطه را دريافت مي كند .

اين پورسانت درواقع همان درصدي از مبلغ فروش مي باشد كه سهم عمده فروش،توزيع كننده و مغازه دار بوده است وشركت با فروش مستقيم از كارخانه ها به مصرف كنندگان و با حذف اين واسطه ها اين مبلغ را بر اساس پلن درآمد زايي به خود مصرف كنندگان پرداخت مي نمايد

+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم بهمن 1390ساعت 17:45  توسط احسان  | 

بازاريابي شبكه اي چيست :

بازاريابي شبكه اي روش فروشي است كه در آن مشتري شركت مي تواند بازارياب محصولاتي باشد كه خود مصرف مي نمايد و پس از انعقاد قرارداد بازاريابي شبكه اي با شركت توليد كننده ،درآمد قابل توجهي كسب كند و در صورتي كه مشتريان وي نيز همان روال را طي كرده و محصولات شركت را به ديگران معرفي نمايند بنابر اين از حمايت ، تلاش و پيگيري وي ، شبكه و سازمان فروشي تشكيل مي گردد كه مشتري مي تواند از كل محصولات فروخته شده در اين شبكه مشتريان بر اساس پلن درآمد زايي شركت، پورسانت و پاداش دريافت نمايد .

اين صنعت اولين بار در سال 1945 بكار گرفته شد و امروزه اين تجارت با بيش از 60 سال قدمت توانسته شركتهاي بزرگ و مطرح را در جهان تشويق كند تا از اين روش براي فروش محصولاتشان استفاده نمايند .

متاسفانه طي سالهاي اخير بسياري از افراد و شركتهاي سود جو، با سوء استفاده از اين تجارت به صورت غير قانوني و با قصد سوء استفاده و كلاهبرداري،باعث گرديدند كه به نام و وجه اجتماعي اين تجارت آسيب وارد شود. اما كشورهاي پيشرفته زيادي از جمله كشورعزيزمان ايران، به روش صحيح و تحت نظارت قانوني اين تجارت، جامه عمل پوشانده اند .

با توجه تحقيقات گسترده بر روي روش صحيح ، اصولي و قانوني اين تجارت , شركت پنبه ريز به اين نتيجه رسيد كه با استفاده از اين روش فروش مي توان شرايطي را محيا نمود كه كليه افراد با خريد مستقيم محصولات مورد نياز خود از وب سايت شركت و صرف زماني كوتاه براي معرفي اين محصولات به ديگران، بتوانند از پورسانت فروش مستقيم بهره مند گرديده و به درآمدهاي قابل توجهي برسند .

يكي از مزاياي استفاده از بازاريابي شبكه اي در شركت خريد اينترنتي پنبه ريز برخورداري هرنماينده فروش از يك دفتر كار اختصاصي اينترنتي و مستقل در وب سايت شركت پنبه ريز مي باشد ،بدين ترتيب شما يكي از اعضاي تيم فروش شركت خواهيد بود و مي توانيد از ديگر مزاياي شركت همچون طرح درآمد زايي پلكاني و پاداشهاي ماهيانه قابل توجهي بهره مند شويد

                              

+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم بهمن 1390ساعت 17:40  توسط احسان  | 


ثبت نام :

ابتدا قوانين و مقررات شركت را از طريق وب سايت ، مطالعه نموده و اقدام به تكميل فرم ثبت نام نماييد. جهت ثبت نام در سايت حتماً بايد كد ملي معرف خود را وارد نموده و از صحت آن اطمينان حاصل نماييد. پس از تكميل ثبت نام و ورود به سايت مي توانيد به حساب كاربري اختصاصي خود دسترسي داشته باشيد .

ثبت شماره حساب بانكي :

با وارد شدن به حساب كاربري اختصاصي خود در قسمت "حساب من" شماره حساب بانك ملت تحت شتاب خود را جهت دريافت پورسانت و پاداشها وارد نماييد .

ارسال تصوير الكترونيك كارت ملي :

كارت ملي خود را اسكن نموده و فايل مربوطه را از طريق گزينه "ارسال مدارك" آپلود نموده و براي شركت ارسال نماييد .

قبل از ارسال درخواست نمايندگي ،سريعا اقدام به ارسال تصوير الكترونيك كارت ملي خود نماييد و دقت داشته باشيد شماره بانك ملت تحت شتاب خود را هنگام ثبت نام درست و كامل وارد نماييد .

نكته : لازم به ذكر است درصورتي كه اطلاعات دريافتي از شما هنگام ثبت نام با اطلاعات تصوير كارت ملي و شماره حساب بانكي شما مطابقت نداشته باشد، قادر به دريافت پورسانت فروش نمي باشيد،لذا در ورود اطلاعات نهايت دقت را بفرماييد .

درخواست نمايندگي فروش :

پس از وارد كردن شماره حساب خود و آپلود تصوير كارت ملي در قسمت "حساب من" با مراجعه به قسمت "نمايندگي فروش" و پس از مطالعه دقيق متن قرارداد با كليك كردن بر روي گزينه "درخواست نمايندگي" درخواست خود را جهت اخذ نمايندگي فروش از طريق بازاريابي شبكه اي اعلام نماييد.از اين پس مي توانيد كد ملي خود را به عنوان معرف در اختيار مشتريان خود قرار دهيد .

در صورت مغايرت هر يك از اطلاعات، قبل از ارسال درخواست نمايندگي،اقدام به ويرايش آن در دفتر كار مجازي خود نماييد

+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم بهمن 1390ساعت 17:35  توسط احسان  | 

 

تعطیلی اولین شرکت دارای مجوز بازاریابی شبکه ای تا اطلاع ثانوی

اولین شوک تعطیل شدن یکی از این شرکت های دارای مجوز بازاریابی شبکه ای را اولین شرکتی که مجوز گرفت به جامعه نتورک ایران وارد کرد ، این شرکت بخاطر دریافت 2 اخطار و همچنین طرح فروش سهام محصول بجای ارائه محصول که در واقع نوعی سرمایه گذاری محسوب میشد تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است . این طرح بدین صورت بود که شما با پرداخت ده میلیون تومان یکی از 350 سهم تاسیس سایت نیروگاه برق را می خریدید که شرکت تعهد می داد که این سایت را ظرف مدت یکسال از زمان پرداخت ایجاد نماید و به شما سالیانه 14% با توجه به نرخ تورم از فروش برق تولیدی سود دهد و این پروسه تا 10 سال انجام و یعد از 10 سال شما اصل سرمایه خود را از شرکت دریافت می نمودید . این روند در پرپزال ارائه شده بصورت شفاف توضیح نداده شده بود که در طول فعالیت این شرکت خود را نشان داد که همین امر باعث تعطیلی شرکت بادران گستر شد که مسولین این شرکت در صدد رفع این مشکل هستند . امیدوارم که زود تر به جامعه نتورک ایران بازگردند

بادران گستر

جا دارد از همین جا از تمامی مسولین امر به شخصه تشکر کنم که این چنین سختگیرانه در پیگیری عملکرد این شرکت ها هستند تا خدای ناکرده با ایجاد شبهه و فعالیت سو باعث بوجود آمدن فعالیت کلاهبردارانه نشود . این سخت گیری ها به نفع جامعه نتورک ایران است

 

+ نوشته شده در  شنبه یکم بهمن 1390ساعت 22:3  توسط احسان  |